Transwaggon

TRANSWAGGON Grubu

TRANSWAGGON AG
Gotthardstrasse 14
6304 Zug
MERKEZ-İSVIÇRE

Tel.: +41 41 7294161
Fax: +41 41 7294179
E-Mail: info@transwaggon.ch 

YÖNETIM KURULU

Per-Anders Benthin
CEO
Tel:  +41 41 7294168
Fax: +41 41 7294179
pabenthin@transwaggon.ch 

Departman Müdürü

Roy Jütz
CFO
Tel:  +41 41 7294167
Fax: +41 41 7294179
juetz@transwaggon.ch 

Carsten Schiering
Satış ve Pazarlama, Genel Müdür Hamburg
Tel:  +49 40 22808-121
Fax: +49 40 22808-120
carsten.schiering@transwaggon.de


Anders Nilsson
Dispozisyon, Genel Müdür Helsingborg
Tel:   +46 42 176232 
Fax:  +46 42 176290
anders.nilsson@transwaggon.se 

Bertram Wieloch
Departman Müdürü Teknik / ECM
Tel:   +49 40 22808-178
Fax:  +49 40 22808-170
bertram.wieloch@transwaggon.de 

Genel Müdür

Andreas Nolte
Genel Müdür Milano
Tel: +39 02 696690-90
Fax: +39 02 696690-99
andreas.nolte@transwaggon.it 

Rainer Zechendorf
Genel Müdür Hamburg
Tel:  +49 40 22808-124
Fax: +49 40 22808-120
rainer.zechendorf@transwaggon.de 

GENIŞLETILMIŞ YÖNETIM KURULU

Jens Bohl
IT, Bölüm Şefi Hamburg
Tel: +49 40 22808-289
Fax: +49 40 22808-280
jens.bohl@transwaggon.de

Jeanine Hotz
Insan Kaynakları / Eğitim / QM
Tel:   +41 41 7294172
Fax:  +41 41 7294179
hotz@transwaggon.ch 

Ümit Sarigecili
Genel Müdür Istanbul
Tel: +41 41 7294177
Mobil: +90 546 7131020
sarigecili@transwaggon.ch